Frýdecko-Místecký drak

Jsme tým účastnící se závodů dračích lodí DRAGON BOAT GRAND PRIX.

Sponzoring

Tým FRMDRK se zúčastňuje převážně závodů na území Moravy. Závody vždy svou atraktivitou přilákají tisíce lidí, ať už závodníků či diváků. Nabízí se tak možnost skvělé reklamy či propagace Vaší firmy.

Vaše logo může být na zadní části našich dresů, na boku dračí lodi, které bude od roku 2016 kotvit a brázdit vody přehrady Olešná, na párty stanu v zázemí týmu na každém závodu, nebo na vlajce či transparentu.

V současné době hledáme sponzora na pořízení 30 dresů pro posádku FRMDRK od firmy PINGU SPORT včetně grafického návrhu. Cena za 30 dresů je 24.000,- Kč. Dle výše sponzorského se pak bude odvíjet velikost Vašeho loga.
Párty stany pro zázemí týmu, kde je také možno umístit logo Vaši firmy, na boční stěnu stanu Colleman Even Shelter Pro XL. Cena stanu se pohybuje i s příslušenstvím kolem 7.000,- Kč. Pro celý tým jsou potřeba dva tyto stany.

Samotné závody taky něco stojí. Na každém jednotlivém závodě se platí startovné ve výši 6.000,- až 7.000,- Kč. Pokud se rozhodnete pro sponzoring jednotlivých závodů, jsme ochotni Vaše logo umístit nejen na dresy týmu, ale také na bok dračí lodě.

Vše je o osobní domluvě. Samozřejmě je možné si vše odečíst z daní, jelikož má tým FRMDRK založen spolek.

Pro bližší informace o sponzoringu nás prosím kontaktujte.

© 2017 FRMDRK. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořil Pavel Tajduš.